Üye Girişi Üye Ol
 
 
ALO ÇANTA 0332 353 35 00 • 0532 578 97 53
 
 
Alışveriş Çantam 15
 
ANA SAYFA    KURUMSAL    REFERANSLAR    FOTO GALERİ    İLETİŞİM    
TESLİMAT VE GARANTİ
www.favoricanta.com için en önemli konu kullanıcıların güvenliğidir. Bu nedenle siparişin verildiği an ödeme bilgilerinin kontrolü yapılır.
 
Bu yüzden siparişinizin gönderilmesi için öncelikle, siparişinizin onaylandığına dair e-mailin size yollanması gerekmektedir.
 
Normal şartlarda, www.favoricanta.com dan yaptığınız alışverişler, siparişin banka onayının sağlıklı olarak alınması halinde, elinize geçen e-mailden sonraki ilk 3 iş günü içerisinde, aksi durumlarda sipariş tarihini takip eden 10 iş günü içerisinde KARGO ile ulaştırılır..
 
Cuma günleri saat 13:00 den sonra verilen siparişler lojistik için Pazartesi günü işleme alınır. Bayram ve tatil günlerinde lojistik işlemi yapılmaz.
 
Sipariş teslimleri
 
 
Normal Şartlarda Saat 16:00 dan sonra verilen siparişler ertesi gün işleme alınır.
 
Bayram ve tatil günlerinde işlem yapılmaz.
 
Teslimat ve Kargo Ücretleri
 
Taşımacılık ve teslimat ücretleri, siparişlerin içeriğine, seçilen teslimatın türüne ve teslimatın yapılacağı ile göre değişiklik gösterir. Taşıma ücret bilgileri, alışverişin gerçekleştiği ödeme ekranlarında ayrıntılı olarak görülebilir.
 
Yurtdışı teslimatları
 
www.favoricanta.com yurtdışı teslimat yapmaktadır.
 
 
 
www.favoricanta.com da satışı yasak ve kısıtlı olan ürünler var mıdır?
 
www.favoricanta.com, etik ticari kurallara uygun şirket anlayışına sahiptir. Bu nedenle, bu tip ürünlerin satışını, pazarlamasını ve prezantasyonunu, müşterilerin memnuniyet ve rahatını öngörerek gerçekleştirmez.
 
Siparişiniz elinize ulaşmadıysa...
 
Siparişinizle ilgili soru ve sorunlarınızın çözümü için, Müşteri Hizmetleri Yetkililerine (info@favoricanta.com) e-posta göndermeniz yeterli. Uzmanlarımız en yakın zamanda durumu değerlendirecek ve çözümlerle ilgili bilgi vermek üzere sizlerle iletişim kuracaktır.
 
 
Garanti :
Kullanma Talimatına uygun şekilde kullanılan ve temizliği düzenli olarak yapılan ürünler her türlü denetim hatasına karşı aşağıda belirtilen şartlar dâhilinde 2 yıl garantilidir.
Satıcının garanti sorumluluğu yalnızca 4077 sayılı kanun kapsamına giren  tüketiciler için geçerlidir. Ticari nitelikteki işler için  Türk Ticaret Kanununu hükümleri geçerli olacaktır.
 
MÜŞTERİ HİZMETLERİ
Tüketici Yasası
Gizlilik ve Güvenlik
Üyelik İşlemleri
İade ve Değişim
Teslimat ve Garanti
Mesafeli Satış Sözleşmesi